Westa WM-1600FX - 16 Kanal Deck Mixer USB, Bluetooth, Ekolu 16 Mono Mic / Line giriş, 2 Aux, 1 Return, 3 band EQ, 48V Phantom, Kulaklık Çıkışı, 7 Bant Grafik Ekolayzer Kulaklık Çıkışı, Kontrol Odası Çıkışı (Mix Operatör), 256 DSP Dijital Efekt, Güç: 100-240V - 50/60Hz Mic / Line İnput: 16 X Combo XLR Main Out: 2 X XLR Dişi
Westa WM-1600FX - 16 Kanal Deck Mixer
USB, Bluetooth, Ekolu
16 Mono Mic / Line giriş, 2 Aux, 1 Return,
3 band EQ, 48V Phantom, Kulaklık Çıkışı,
7 Bant Grafik Ekolayzer
Kulaklık Çıkışı, Kontrol Odası Çıkışı (Mix Operatör),
256 DSP Dijital Efekt,
Güç: 100-240V - 50/60Hz
Mic / Line İnput: 16 X Combo XLR
Main Out: 2 X XLR Dişi
???? Üst Düzey Ses Kontrolü İçin Profesyonel 16 Kanal Mikser! ????
✅ 16 Kanal Giriş:
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.363,00 | 16.363,00 |
|---|---|---|
Westa WM-358 - Geniş Alan Kondenser Kamera Mikrofonu - 27 Cm
Kondenser Kamera Mikrofonu
Frekans Tepkisi : 50-16000 Hz
Maksimum Güç: 10 -20 mV (short) / 70-90 mV (long)
Duyarlılık : 92 dB - 114 dB
Boy : 27 Cm
Westa WM-750FM - 80 Watt FM Radyolu Mixer Amfi
80W Radyolu Mikser Amfi
Çıkış değeri: 70-100 V / 8 Ohm
Mic İnput: 2 Kanal
Aux İnput: 2 Kanal
USB,Bluetooth, SD Kart, Uzaktan Kumanda, Kısa Devre Koruma, Bas, Tiz Kontrol
Güç: 100-240V - 50/60Hz
Mic İnput: 6,3mm Mono
Aux İnput: 2 RCA
Line Output: 2 RCA
Hoparlör Çıkışı: Yaylı Klemens
Westa WS-65TB 16 CM Hat Tr.Plastik Kabin Hoparlör - Siyah
Trafolu Duvar Tipi Hoparlör
Hoparlör : 6,5" 16 cm 8 Ohm
Tweeter : 1" Dome
Trafo : 50W - 100V
(5W / 10W / 25W / 50W Potans Kademeli)
Duyarlılık: 91 dB
Frekans Tepkisi : 90Hz - 16KHz
Dış Ölçüler : 335 X 205 X 195 mm
Westa WM-202HT 1 Receiver+ 1 Handheld Mic.+ 1 Lavalier(Yaka) Mikrofon Seti
WM-202HT - 2 Kanal UHF El + Yaka (HeadSet) Mikrofon Seti
2 X 48 Kanal
Frekans A: 679.10 - 694.10 MHz
Frekans B: 663.10 - 678.10 MHz
Sinyal : 96 dB
2 X AA 1.5V
Westa WM-8FX
8 Kanal Deck Mixer
USB, Bluetooth, Ekolu
8 Mono Mic / Line giriş, 2 Aux, 1 Return,
7 Bant Grafik Ekolayzer
99 DSP Dijital Efekt,
Mic / Line İnput: 8 X Combo XLR
Main Out: 2 X XLR Dişi
Westa WM-201H 1 Receiver+ 1 Handheld Mikrofon Seti
1 Kanal UHF El Mikrofon Seti
1 X 48 Kanal
Frekans Aralığı : 679.10-694.10 MHz
Sinyal : 96 dB
2 X AA 1.5V
Westa WM-380 - Melodili - Işıklı Konferans Mikrofonu
Işıklı, Melodili
Empedens : 200 Ohm
Duyarlılık: 100Hz - 1.3 KHz,
2 X AA pil
Westa WSA-12A - 12" 2 Yollu Aktif Kabin Hoparlör
Güç: Rms 300W 8 Ohm
Mıknatıs: 30 Oz
Ses Bobini: 1,5" KSV
Tweeter: 1"
Hassasiyet: 93dB(+/-2dB)
Enerji Girişi: 100-240V - 50/60Hz
Diğer: Uzaktan Kumanda, USB, SD Card, MP3 Player, Bluetooth
Mic input: 1 X XLR, 6,3 mm Mono
Line input: 2 RCA, XLR erkek
Line Output: 1 X XLR dişi
Hoparlör çıkışı: 1 X Speakon jak (70 W)
Dış Ölçüler: 380 X 580 X 310 mm
5,25'' 13Cm 16 Ohm Duvar Tipi Hoparlör | Siyah Renk | Tek
Westa WS-88B Hat Tr.Plastik Kabin Hoparlör - Siyah
Trafolu Duvar Tipi Hoparlör
Hoparlör : 8" 20 cm 8 Ohm
Tweeter : 1" Dome
Trafo : 60W - 100V
(10W / 115W / 30W / 60W Potans Kademeli)
Duyarlılık: 91 dB
Frekans Tepkisi : 90Hz - 16KHz
Dış Ölçüler : 410 X 270 X 240 mm
Westa WS-8TW - 8" 20cm 180W 16Ohm - Plastik Kabin Hoparlör - Beyaz Hat. TR.
Hoparlör : 8" 20 cm 16 Ohm
Tweeter : 1" Dome
Trafo : 30W - 100V
(4W / 8W / 16W / 30W Potans Kademeli)
Duyarlılık: 92 dB
Frekans Tepkisi : 50Hz - 20KHz
Dış Ölçüler : 375 X 280 X 235 mm
Takım olarak satılır
Westa WS-55TB 13cm Hat. TR.Plastik Kabin Hop. - Siyah
Hoparlör : 5,25" 13 cm 8 Ohm
Tweeter : 1/2" Dome
Trafo : 30W - 100V
(3W / 6W / 15W / 30W Potans Kademeli)
Frekans Tepkisi : 90Hz - 16KHz
Dış Ölçüler : 285 X 180 X 160 mm
Westa WM-580 - Kablolu 600 Ohm Vocal Mikrofon
Kablolu El Mikrofonu
Empedens : 600 ohm
Duyarlılık: -72 dB / +3 dB
Frekans: 60 Hz - 14 KHz
4 Metre Ara Kablo XLR-6.3mm
Kablolu El Mikrofonu
Empedens : 600 ohm
Duyarlılık: -72 dB / +3 dB
Frekans: 60 Hz - 14 KHz
4 Metre Ara Kablo XLR-6.3mm
Orijinal ürün, Alçıpan için gömme tavan hoparlörü | 15W-30W
Westa WAP-8053E 8 " 2 Yollu Şarjlı Aktif Kabin Hoparlör
8 " 2 Yollu Şarjlı Aktif Kabin Hoparlör
1 El Telsiz Mikrofonlu
Güç: 100W
Tweeter: 1"
Hassasiyet: 95dB(+/-2dB)
Diğer: Uzaktan Kumanda, USB, TF Card, MP3 Player, Bluetooth
Şarj Edilebilir Batarya
Hoparlör : 8" 20 cm 8 Ohm
Tweeter : 1" Dome
Trafo : 60W - 100V
Frekans Tepkisi : 90Hz - 16KHz